Kontakt

III SOKO s.r.o.
Zemědělské náhradní díly
Agriculture spare parts

Zlínská 1229, Vizovice (ČR)
Email: soko@volny.cz

(+420) 577 452 276
(+420) 604 974 244
(+420) 733 133 744

(+420) 737 268 235 (English)
(+420) 603 243 345 (Русски)

FAX: (+420) 577 901 777

Motorový žací stroj MF 70

Kabel botka OKS 14-36

Kabel botka OKS 14-36

707220.00 (998-0404)

Kabel botka OKS 14-36 pro motorový žací stroj MF 70. 

57 Kč bez DPH
69 Kč s DPH
Chladící plášť

Chladící plášť

708223.00 (605-6302)

Chladící plášť pro motorový žací stroj MF-70.

100 Kč bez DPH
121 Kč s DPH
Mezistěna

Mezistěna

708227.00 (616-0801)

Mezistěna pro motorový žací stroj MF70.

100 Kč bez DPH
121 Kč s DPH
Víko krytu

Víko krytu

708228.00 (613-3002)

Víko krytu pro motorový žací stroj MF70.

130 Kč bez DPH
157 Kč s DPH
Oběžné kolo

Oběžné kolo

708229.00 (718-1019)

Oběžné kolo pro motorový žací stroj MF 70.

2 175 Kč bez DPH
2 632 Kč s DPH
Stahovák oběžného kola MF 70

Stahovák oběžného kola MF 70

708229.01 (718-1019.1)

Stahovák oběžného kola pro motorový žací stroj MF 70.

355 Kč bez DPH
430 Kč s DPH
Šroub M8x110

Šroub M8x110

709000.02 (101-2446)

Šroub M8x110 pro motorový žací stroj MF 70. Norma ČSN 02 1101.55.

11 Kč bez DPH
13 Kč s DPH
Válec

Válec

709230.00 (716-0716)

Válec pro motorový žací stroj MF 70.

2 355 Kč bez DPH
2 850 Kč s DPH
Těsnění válce

Těsnění válce

709231.00 (626-2303)

Těsnění válce pro motorový žací stroj MF 70. Licenční číslo 00.35.003.

12 Kč bez DPH
15 Kč s DPH
Těsnění výfuku

Těsnění výfuku

709232.00 (601-2410)

Těsnění výfuku pro motorový žací stroj MF 70. Licenční číslo 50.15.001.

33 Kč bez DPH
40 Kč s DPH
Výfuková sestava

Výfuková sestava

709233.00 (946-3805) Vyprodáno

Výfuková sestava pro motorový žací stroj MF 70.

1 650 Kč bez DPH
1 997 Kč s DPH
Hlava válce

Hlava válce

709236.00 (716-0313)

Hlava válce pro motorový žací stroj MF 70.

900 Kč bez DPH
1 089 Kč s DPH
Těsnění karburátoru

Těsnění karburátoru

709237.00 (625-1015)

Těsnění karburátoru pro motorový žací stroj MF 70. Licenční číslo 53.09.004.

11 Kč bez DPH
13 Kč s DPH
Palivová nádrž - sestava

Palivová nádrž - sestava

710238.00 (946-4623) Vyprodáno

Palivová nádrž - sestava pro motorový žací stroj MF 70.

1 560 Kč bez DPH
1 888 Kč s DPH
Vypouštěcí kohout

Vypouštěcí kohout

710242.00 (978-0731)

Vypouštěcí kohout pro motorový žací stroj MF 70. Licenční číslo 00.75.800.

315 Kč bez DPH
381 Kč s DPH
Stahovací pásek

Stahovací pásek

710246.00 (930-5901)

Stahovací pásek - sestava pro motorový žací stroj MF 70. Cena za kus.

155 Kč bez DPH
188 Kč s DPH
Uzávěr nádrže

Uzávěr nádrže

710247.00 (984-1707)

Uzávěr nádrže pro motorový žací stroj MF 70.

207 Kč bez DPH
250 Kč s DPH
Čistící vložka

Čistící vložka

711249.00 (946-1903)

Čistící vložka pro motorový žací stroj MF 70.

296 Kč bez DPH
358 Kč s DPH
Hrdlo čističe vzduchu

Hrdlo čističe vzduchu

711257.00 (740-1501)

Hrdlo čističe vzduchu pro motorový žací stroj MF 70.

315 Kč bez DPH
381 Kč s DPH
Šroub M16 x 30

Šroub M16 x 30

711258.00 (ČSN 02 1101.55)

Šroub M16 x 30 pro Motorový žací stroj MF-70.

2 Kč bez DPH
2 Kč s DPH
Matice M6

Matice M6

711258.02 (ČSN 02 1401.25)

Matice M6 pro Motorový žací stroj MF 70.

2 Kč bez DPH
2 Kč s DPH